O nás

Díky spolupráci se zahraničními univerzitami, akademickému výzkumu a naší poradenské praxi pomáháme vlastníkům a nástupcům z rodinných firem úspěšně se vypořádat s nástupnickým procesem prostřednictvím:

• pravidelných specializovaných kurzů,
  • vzdělávacích a rozvojových programů šitých na míru,
  • poradenských a koučovacích služeb zaměřených na rozvoj kompetencí potřebných pro správu a řízení rodinného podnikání a majetku (tj. odpovědné vlastnictví).

Proč tu jsme?

Usilujeme o trvalou prosperitu rodinného podnikání.

Vzděláváme

VZDĚLÁVÁME

Navigujeme v procesu nástupnictví, řízení a správy rodinných firem. Přinášíme know-how ze zahraničí, kde rodinné firmy mají mnohdy i více než stoletou historii. V našem týmu máme jak zkušené akademiky, tak odborníky z praxe.

Zkoumáme

ZKOUMÁME

Snažíme se porozumět tomu, co funguje či nefunguje při zapojování členů rodiny do podnikání. Řešíme výzkumné projekty s předními zahraničními univerzitami. Výsledky výzkumu publikujeme v prestižních mezinárodních časopisech a reflektujeme ve výuce.

SPOLUPRACUJEME

Propojujeme české rodinné firmy a naše studenty. Na naše akce přijíždějí špičkoví odborníci z celého světa. Prosazujeme zájmy rodinných firem na regionální i evropské úrovni.

Strategická rada

Strategická rada je klíčový poradní orgán Centra pro rodinné firmy složený ze zástupců významných rodinných firem.

Misí Strategické rady je ovlivňovat a podporovat činnost Centra a zlepšovat tak podmínky pro rodinné podnikání v České republice.

Zobrazit více informací

Odebírat novinky Zavřít
Nenechte si ujít akce, praktické rady a novinky ze světa rodinných firem. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a do e-mailu vám hned pošleme 10 tipů pro efektivní rodinné porady.