Strategická rada

Strategická rada je klíčový poradní orgán Centra pro rodinné firmy složený ze zástupců významných rodinných firem.

Misí Strategické rady je

• podporovat a ovlivňovat Centrum pro rodinné firmy při naplňování jeho poslání,
  • prohlubovat vzájemné porozumění mezi akademickým světem a světem rodinných firem,
  • zviditelňovat význam rodinných firem prostřednictvím úzké spolupráce s Vysokou školou Ekonomickou v Praze,
  • spolupracovat s vládou a Parlamentem České republiky na podmínkách a možnostech podpory rodinného podnikání.

Členem Strategické rady za Vysokou školu ekonomickou v Praze je rektor doc. Ing. Petr Dvořák, Ph.D. a zakladatel Centra, prof. Ing. Jiří Hnilica, Ph.D.

Zobrazit více informací

Odebírat novinky Zavřít
Nenechte si ujít akce, praktické rady a novinky ze světa rodinných firem. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a do e-mailu vám hned pošleme 10 tipů pro efektivní rodinné porady.