Emoce, jaké vám elektromobil nenabídne. Češi rozjíždí byznys s historickými bavoráky

24. února
Darek Šmíd - Forbes

Studenti Fakulty podnikohospodářské vypracovali za podpory svých vyučujících analýzu pro rodinnou firmu Renocar. Ta rozkryla obrovské pole podnikatelské příležitosti v oblasti letitých vozů – oldtimerů značky BMW, jíž se nyní hodlá brněnská firma zhostit v podobě samostatné dceřiné společnosti Renocar Klasik pod vedením Martina Vránka. Konzultační projekt pro firmu Renocar vznikl v rámci členství firmy rodiny Vránkových ve Strategické radě Centra pro rodinné firmy. Fakt, že tato analýza přispěla k definitivnímu rozhodnutí firmy nový byznys otevřít svědčí o tom, že škola umí firmám dodat profesionální poradenské služby.

Více o tom, jak taková spolupráce probíhá si můžete přečíst v tomto článku.

• Autor: Darek Šmíd
  • Publikováno: