CRF na mezinárodní konferenci rodinných firem v Budapešti

Akademický ředitel Centra pro rodinné firmy Ing. Martin Jurek, Ph.D., MIM vystoupil na 3. ročníku Mezinárodní konference rodinných firem, kterou uspořádala dne 17. června 2021 Corvinus University of Budapest. Martin Jurek působí na VŠE jako vyučující a zároveň je členem rodiny, která podniká v oboru hotelnictví a rybníkářství. V panelové diskusi na téma inovací v rodinných firmách sdílel své zkušenosti z covidového období, kterým firma prošla. Popsal, jak se náročný, dva roky trvající stav ve firmě promítl. Ve zkratce: diverzifikace, flexibilita, prostor pro odvážnější a riskantnější postupy.

Zároveň připomněl, že právě v takových krizových obdobích si uvědomil důležitost rodiny a krizového týmu. Popsal období covidu jako moment, který mu do velké míry otevřel oči a v rámci podnikání jeho rodinu podpořil v rozhodnutí vydat se cestou inovací.

Třetí ročník konference se kvůli covidovým opatřením konal online. Na celý záznam se můžete podívat tady.

Corvinus University of Budapest je spolu s VŠE součástí aliance byznysových škol CEMS.
Konference Rodinné firmy Budapešť